#Delshekaste هم اکنون يکي از اعضاي ما باشيد [عضويت سريع]
کاربر گرامی، حضور شما را در میکروبلاگ چندرسانه ای دلشکسته خیر مقدم عرض می کنیم.برای عملکرد بهتر و آشنایی با سیستم می توانید راهنمای زیر را مطالعه بفرمائید.
 
در دلشکسته چه کارهایی می توانم انجام بدهم و به چه کار من می آید؟

دلشکسته، یک میکروبلاگ چند رسانه ای یا به عبارتی دیگر یک جامعه کوچک مجازی است که شما در آن می توانید به انتشار مطالب، فایل ها، ویدئوها،تصاویر و لینک های خود و اشتراک آنها با دیگران بپردازید.این تنها کاری نیست که شما می توانید انجام دهید! در اینجا شما می توانید با دوستان، آشنایان و همکاران خود نیز ارتباط برقرار کنید.با آنها در تماس باشید از وضعیت شان در جامعه و فعالیت های آنان مطلع باشید و آنها را همراهی کنید.شما لازم نیست حتما" انفرادی کار کنید!اگر علاقه به کار گروهی دارید، وارد گروه های مختلف شده و گروه مورد علاقه تان را پیدا کنید و در آن به فعالیت بپردازید.اگر گروهی که مد نظر شماست، وجود ندارد، آن را همین حالا بسازید! دوستانتان را به گروهتان دعوت کنید و گروه را مدیریت کنید.به گروهتان فید بدهید.فید ها(خوراک ها) به شما کمک میکنند تا مطالب وبلاگ یا وبسایت شما یا هر جای دیگر هروقت بروز رسانی شد، مطالب آن به اطلاع اعضای گروه شما برسد!

منظور از همراهی کردن افراد یا گروه ها چیست؟

شما با همراهی کردن افراد می توانید آنها را در لیست دوستانتان قرار دهید.شما با اینکار همیشه آنها را همراهی خواهید کرد.از وضعیت آنها باخبر خواهید شد.مطلع خواهید شد که ایشان چه کاری انجام داده اند!یا اینکه در کدام گروه عضو شده اند!و یا اینکه چه مطلب جدیدی را ارسال کرده اند.این به شما کمک خواهد کرد تا دوستانتان را هرگز فراموش نکنید! همراهی کردن یک گروه نیز، به بیانی دیگر حمایت شما از آن گروه و عضویت در آنجا است.

چگونه در یک گروه عضو شوم؟

از بخش گروه ها، وارد گروه مورد نظرتان شوید.در قسمت بالای سمت چپ گروه، دو دکمه قابل رویت هستند، که برای عضویت روی دکمه    و برای ارسال مستقیم مطلب از داخل گروه روی دکمه   کلیک کنید.

چگونه بدون ورود مستقیم به گروه مطلب را در گروه مورد نظر ارسال کنم؟

شما قبل از ارسال مطلب در گروه عضو شوید.بعد از اینکار در پیشخوان شما در منوی سمت چپ، منویی تحت عنوان "گروه های من" نمایش داده خواهد شد.که لیست گروه هایی را که شما در آن عضو هستید به نمایش در می آورد.برای ارسال در هر گروه، کافیست روی آن کلیک کرده وسپس مطلب خود را از طریق "ارسال مطلب" منتشر کنید.

چگونه یک گروه بسازم؟

با رورود به بخش گروه ها، روی لینک "ایجاد گروه جدید" کلیک کنید.و بعد فرم مورد نظر را پر کرده و نوع گروه را (عمومی یا خصوصی) مشخص کنید.در پایان ایجاد گروه را کلیک کنید.بعد می توانید وارد گروه خود شده برای دوستانتان دعوتنامه ارسال کنید.و بعد می توانید به تنظیمات گروه خود نیز رسیدگی کنید.

فرق بین گروه خصوصی با عمومی در چه چیزی است؟

در گروه عمومی کاربران اجازه رویت، ورود، عضویت و ارسال مطلب را حتی بدون مجوز شما نیز دارند.اما در گروه خصوصی، شما با ارسال دعوتنامه به هر شخص به او اجازه عضویت و فعالیت در گروه را می دهید.گروه های خصوصی برای افرادی که در آن عضو نیستند، حتی قابل رویت نیز نمی باشند.

اگر برای کسی دیدگاه ارسال کنم او متوجه خواهد شد؟

بله.و همینطور اگر کسی برای مطلب شما دیدگاهی ارسال کند، سیستم به شما اطلاع می دهد.

برچسب ها چه هستند و چگونه میتوانم برچسبی را بسازم؟

برچسب(تگ) ها میتوانند به مشخص شدن یک مبحث یا یک پست کمک کنند.مثلا" شما اگر پستی را با موضوع عکس طبیعت ارسال میکنید،می توانید برچسب #طبیعت را در ابتدای پست خود قرار دهید.برای اینکار قبل از هر کلمه ای که می خواهید به برچسب تبدیل شود، یک # قرار دهید و بدون فاصله کلمه را به آن بچسبانید.

منظور از "آخرین فیدها" چیست؟

آخرین فیدها، جدیدترین اتفاقات دلشکسته را از طرف همراهانتان نشان می دهد.اتفاقاتی همچون ارسال مطلب جدید در حوزه فعالیت شما(گروه هایی که در آن عضو هستید)، آگاه سازی ها و...

منظور از محبوب ها چه مطالبی هستند؟

وقتی مطلبی را مطالعه می کنید، ممکن است آن مطلب مورد پسند شما واقع شود، و به نوعی بخواهید آن مطلب را همیشه داشته باشید، برای اینکار در گوشه سمت چپ مطلب مورد نظر، روی ستاره کلیک کنید.بعد از این کار یک رونوشت  از مطلب مورد نظر در داخل لیست "محبوب ها" قرار داده می شود.

خروجی RSS چیست؟

اگر شما وبلاگ یا وب سایتی دارید، می توانید آدرس RSS آن را در بخش تنظیمات کاربری خود در قسمت تنظیمات RSS وارد کنید.با اینکار هر وقت وبلاگ خود را بروز رسانی کنید، همراهان و اعضای گروه شما نیز مطلع خواهند شد.

منظور از "همه" چیست؟

تمامی جدیدترین مطالب در همه حوزه ها(گروه ها) توسط تمام کاربران به نمایش در می آید.با انتخاب این گزینه، شما از مطالب گروه های عمومی دیگر نیز با خبر خواهید شد.

چگونه تصویر ضمیمه کنم؟

در بخش ارسال مطلب، روی تب تصویر کلیک کرده و یکی از دو حالت آپلود مستقیم یا آپلود از طریق لینک را انتخاب کرده و فایل خود را وارد کنید.

چگونه ویدئو یا لینک ضمیمه کنم؟

در بخش ارسال مطلب، روی تب ویدئو کلیک کرده و لینک ویدئو آنلاین مورد نظر را در آنجا کپی کنید.برای تب لینک نیز به همین ترتیب است.

گفتگوی آنلاین یا پیام رسان دلشکسته چگونه عمل می کند؟

پیام رسان دلشکسته، این امکان را به شما می دهد تا با دوستانتان بصورت آنلاین ارتباط داشته باشید.و کاملا" مشابه یک مسنجر عمل می کند.برای اطلاعات بیشتر در مورد پیام رسان این قسمت را مطالعه فرمائید.


راهنمای تصویری فعالیت در دلشکسته: (قبل از مطالعه ی راهنمای تصویری حتما نکات فوق را مطالعه فرمائید.)    
 در این تصویر، منوی اصلی(منوی ارسال) را ملاحظه می کنید که 8 زیر منو در آن قرار گرفته است.که به ترتیب به معرفی و توضیح وظیفه ی آنها می پردازیم:
ارسال مطلب : توسط این زیر منو شما می توانید مطلب خود را ارسال کنید.
آخرین فیدها: توسط این زیر منو، آخرین فعالیتهایی که تا به الان شما داشته اید یا فعالیتهایی که همراهان و گروه های شما داشته اند به نمایش در می آید.
@من : به مفهوم خطاب به من است.یعنی در هر پستی که کاربران در آن شما را مورد خطاب قرار داده باشند،در این زیر منو به شما اطلاع داده می شود. ( برای خطاب قرار دادن هر شخص، کافیست در پست خود یک
@ در کنار نام کاربری او قرار دهید.مثلا": @ali543)
پیغام خصوصی: توسط این زیر منو به بخش پیغام های خصوصی خود ارجاع داده می شوید.که شامل صندوق پیغام ها، ارسال شده ها، تفکیک کاربران و... می باشد.
دیدگاه ها: اگر شما در پستی اقدام به ارسال دیدگاه کنید و دیگران نیز بعد از شما در آن پست دیدگاه خود را بیان کنند، به شما اطلاع داده می شود و با کلیک روی این زیر منو، مطالبی که دیدگاه جدید برایشان ارسال شده است، نمایش داده می شوند.
فید RSS: این زیر منو در حالت پیش فرض برای شما قابل مشاهده نیست.در صورتیکه شما در تنظیمات پروفایل یا گروه خود، فید وبلاگ یا وبسایت خودتان را قرار دهید، به محض آپدیت شدن وبلاگ مورد نظر، این زیر منو فعال شده و به شما اطلاع داده می شود.در صورتیکه در گروهی عضو شوید که فید در ان گروه ثبت شده باشد نیز، این منو فعال می شود.
محبوب ها: در اینجا پست هایی که شما به علاقه مندی های خود افزوده کرده باشید، ذخیره می شوند.
همه: توسط این زیر منو، تمامی آخرین فعالیتهای داخل دلشکسته توسط همه کاربران و گروه های عمومی برای شما نمایش داده می شود.
 
 

 


در صورت شروع فعالیت ها و فعال شدن شما، شمارنده هایی در مقابل این زیر منو ها نمایش داده می شوند.به عنوان مثال در این تصویر:
2 بار به شما خطاب شده است.
2 پیغام خصوصی دارید.
2 دیدگاه خوانده نشده در پستی که در آن شرکت داشته یا ارسال کرده اید، وجود دارد.
2 فید خوانده نشده دریافت شده است.
2 مطلب به عنوان محبوب ها برای شما ذخیره شده است.که آنها را هنوز چک نکرده اید.
 


در صورتیکه شما گروهی را بسازید یا در گروهی عضو شوید، نام گروه مربوطه در این منو که در زیر منوی اصلی قرار میگیرد، افزوده خواهد شد.  


شما در هر بار ارسال، تا 1000 کاراکتر را می توانید در پست خود استفاده کنید.  


توسط این لینک که در قسمت بالا، گوشه ی راست فرم ارسال مطلب قرار دارد می توانید تعیین کنید که مطلب شما در چه گروهی ارسال شود.در این منو تنها 10 گروه از گروه های شما قابل رویت خواهند بود.و بقیه در زیر منوی اصلی شما و پروفایل تان قابل مشاهده هستند.در صورتیکه "همراهان من" را انتخاب کنید، مطلب شما برای همراهانتان در هر گروهی قابل مشاهده خواهد بود.  


شما به راحتی می توانید لینک ها، تصاویر و ویدئوهای خود را از طریق این سه دکمه که در زیر فرم ارسال شما تعبیه شده اند، ضمیمه کنید.  


توسط این دکمه (ستاره ای شکل) می توانید هر پستی را که مورد دلخواهتان بود، به محبوب های خود اضافه کنید.  


توسط دکمه می توانید پست ارسال شده ی خودتان را ویرایش کنید.  

 


توسط دکمه می توانید پست ارسال شده ی خودتان را حذف کنید.    

توسط دکمه می توانید پست ارسال شده ی خودتان را با سایتهای دیگر به اشتراک بگذارید.  

 


اگر نشانگر ماوس را روی نام کاربری هر شخص نگه دارید، سه دکمه کوچک در کنار آن به نمایش در خواهند آمد.
توسط دکمه اول می توانید خطاب مستقیم به کاربر داشته باشید.
توسط دکمه دوم می توانید خیلی سرع یک پیغام خصوصی برای کاربر ارسال کنید.
توسط دکمه سوم می توانید کاربر را همراهی کنید.
 


منوی کاربری شما در بالای ستون سمت چپ قرار گرفته است.که در آن لینک های تنظیمات کاربری، گفتگوی آنلاین(پیام رسان) و خروج قرار دارند.  


در صورتیکه تخلفی از جانب کاربران مبنی بر تخطی از قوانین مشاهده کردید، کافیست توسط این لینک به پلیس دلشکسته گزارش دهید.  


در زیر منوی گزارش به پلیس، شما منویی را با عنوان "کارهای انجام نشده" مشاهده می کنید.که کارهای ناتمام شما را به اطلاع تان می رساند.در صورت انجام شدن هر کار، تذکر آن حذف می شود و در صورت انجام شدن کل کارها، این منو دیگر نمایش داده نمی شود.  


منوی میانبر به شما در تسریع وقت تان کمک می کند.که با ورود به هر میانبر، توضیحات لازم در آن بخش به شما داده شده است.  


ابزارها به شما کمک می کنند تا آسایش بیشتری از لحاظ در دسترس بودن امکانات داشته باشید.به تعداد این ابزارها در آینده افزوده خواهد شد.  


در صورتیکه به پروفایل هر کاربری مراجعه کنید، قسمتهای زیر را ملاحظه خواهید کرد:
بروزرسانی ها: جدیدترین مطالب ارسال شده توسط کاربر مورد نظر
اطلاعات: جزئیات و اطلاعات شخص از قبیل: نام، سن، محل زندگی، جنسیت، سطح تحصیلات و...
دوستان: لیست کاربرانی که این شخص را همراهی میکنند و همچنین کاربرانی که توسط این شخص همراهی می شوند.
گروه ها: گروه هایی که کاربر در آنها فعالیت دارد.
پیام رسان: دسترسی سریع به پیام رسان(گفتگوی آنلاین)
RSS: لینک فید فعالیتهای کاربر مورد نظر


اگر گروهی را ساخته اید و می خواهید به تنظیمات آن بپردازید، روی سربرگ "تنظیمات" در بالای گروهتان کلیک کنید.
تنظیمات عمومی: از قبیل نام و آدرس گروه و نوع گروه(عمومی یا خصوصی)
RSS: اضافه کردن فید وبلاگ یا سایت خود در گروه
مدیران: افزودن یا حذف کردن یک مدیر به گروه خود
حذف گروه: حذف گروه
 
     

پیروز و سربلند باشید/ تیم مدیریت دلشکسته