#Delshekaste هم اکنون يکي از اعضاي ما باشيد [عضويت سريع]
1573
اطلاعات پروفايل خصوصي است.
❤ عزت  ❤عطر یاس  ❤
❤ عزت ❤عطر یاس ❤
خدايا....
در اين شب زيبا
ايمان غبار گرفته مارا...
در باران رحمت خويش پاك كن

شب بخيردیدگاه · 5 روز و 6 ساعت و 46 دقيقه قبل در عـطـر یــاس · ش:21399872

·
❤ عزت  ❤عطر یاس  ❤
❤ عزت ❤عطر یاس ❤


ناصرالدین شاه شیری داشت که هر هفته یک گوسفند جیره داشت. به شاه خبر دادند که چه نشسته‌ای که نگهبانِ شیر، یک ران گوسفند را می‌دزدد. شاه دستور داد نگهبانی مواظب اولی باشد. پس از مدتی آن دو با هم ساخت و پاخت کردند و علاوه بر اینکه هر دو ران را می‌دزدیدند، دل و جگر ش را هم می‌خوردند.

شاه خبردار شد و یکی از درباری‌ها را فرستاد که نگهبان آن دو باشد. این یکی چون درباری بود دو برابر آن دو برمی‌داشت. پس از مدتی به شاه خبر دادند: «جناب شاه، شیر از گرسنگی دارد می‌میرد.»

جستجو کردند و دیدند که این سه با هم ساخته‌اند و همه اندام‌های گوسفند را می‌برند و شیر بیچاره فقط دنبه گوسفند برایش می‌ماند. ناچار هر سه را کنار گذاشت و گفت: «اشتباه کردم. یک نگهبان دزد بهتر از سه نگهبان دزد بود.»{-35-}دیدگاه · 5 روز و 6 ساعت و 52 دقيقه قبل در عـطـر یــاس · ش:21399854

·
❤ عزت  ❤عطر یاس  ❤
❤ عزت ❤عطر یاس ❤
خوشبختی نگاه خداست

دعا میکنم که هرگز خداوند چشم

ازتون بر نداره…

شبتون بخیردیدگاه · 5 روز و 6 ساعت و 53 دقيقه قبل در عـطـر یــاس · ش:21399851

·
احمد  رضایی
احمد رضایی
موجودی حساب «آقازاده‌ها» بیشتر از دخایر ارزی کشور است

وی افزود: اقتصاددانان خبیث و کثیفی که اعتقاد به واردات دارند ضربه مهلکی به تولید و نخبه‌کشی در داخل می‌زنند و لذا هر کالای که امکان تولید در داخل وجود دارد باید در کشور تولید شود و واردکنندگان باید توان خود را بر واردات فناوری و تکنولوژی کالاها متمرکز کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: متأسفانه ارزها به واردات تکنولوژی اختصاص نیافت بلکه به واردات یکسری کالاهای غیرضرور تخصیص داده شد و اسامی شرکت‌های دریافت‌کننده ارز 4200 تومانی برای واردات کالا و صاحبان و مدیران این شرکت‌ها باید اعلام شود تا مردم بدانند که همسر، فرزند، داماد کدام وزیر و صاحبان کدام منصب‌ها و افراد وابسته به آنها و نمایندگان این ارزها را دریافت کرده‌اند و کالاهایی را با این ارزها وارد کردند که در داخل تولید می‌شوند.

قاضی‌پور خاطرنشان کرد: به عنوان مثال واردات باتری اولویت هشتم کالاهای وارداتی است اما به خاطر اینکه یک آقازاده ثبت سفارش باتری داده بود، واردات باتری یک شبه جزو اولویت اول کالاهای وارداتی شد و این در حالی است که ما در داخل دو برابر مصدیدگاه · 13 روز و 11 ساعت و 13 دقيقه قبل · ش:21399669

·
sEcReT عروس حسین -علیه السلام- ارشـــد AnY tHiNg YoU lIkE
sEcReT عروس حسین -علیه السلام- ارشـــد AnY tHiNg YoU lIkE
شبی مجنون به لیلی گفت : کای محبوب بی همتا

ترا عاشق شود پیدا ، ولی مجنون نخواهد شددیدگاه · 14 روز و 3 ساعت و 25 دقيقه قبل در AnY tHiNg YoU lIkE · ش:21399631

·
سارا
سارا
خیلی متاسفم به زبان انگلیسی
https://toloucambridge.com/%D8%AE%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D8%A...%8C/


دیدگاه · 14 روز و 11 ساعت و 37 دقيقه قبل · ش:21399594

·
samira
samira
‌مرد زندانی می خندید...

شاید به زندانی بودن خودش،
و شاید به آزادی من !

راستی زندان کدام سوی
میله هاست..؟دیدگاه · 14 روز و 15 ساعت و 27 دقيقه قبل · ش:21399555

·
میعاد
میعاد
دیوانه ام
فکر می کنم شیشه ام

عاقبت رها می شوم و می شکنم

نگران دست های توام

هر بار که زمین می خورم!دیوانه ام

می ترسم سرانجام

مثل کسی که پاورچین پاورچین

از شکسته های چیزی دور می شود

از من بگریزی!دیدگاه · 15 روز و 8 ساعت و 57 دقيقه قبل در sheidae · ش:21399502

·
احمد  رضایی
احمد رضایی
What is a tariff?

Tariffs are border taxes charged on foreign imports. Importers pay the applicable charges at the point of entry to the customs agency of the country or economic bloc imposing them.

Rather than being used to raise revenue, they are imposed to increase the price of foreign goods in order to make domestic produce comparatively cheaper, with the aim of encouraging domestic production by protecting local firms from global competition. According to tariff supporters, this can help to save jobs that might otherwise go overseas.
تعرفه چیست؟

تعرفه ها مالیات های مرزی بر واردات خارجی هستند. واردکنندگان هزینه های مربوطه را در نقطه ورود به آژانس گمرکی کشور یا بلوک اقتصادی اعمال می کنند.

به جای اینکه برای افزایش درآمد استفاده شود، آنها برای افزایش قیمت کالاهای خارجی به منظور تولید داخلی ارزان تر، با هدف تشویق تولید داخلی با محافظت از شرکت های محلی از رقابت جهانی تحمیل می شوند. به گفته طرفداران تعرفه، این می تواند به صرفه جویی در شغل هایی که در خارج از کشور می تواند کمک شایانی کدیدگاه · 16 روز و 7 ساعت و 44 دقيقه قبل · ش:21399449

·
احمد  رضایی
احمد رضایی
روحانی در گفتگوی تلفنی با مرکل: بسته پیشنهادی اروپایی‌ها به ایران مأیوس‌کننده بود محمد دهقان نماینده مردم طرقبه و شاندیز و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از توقیف بخشی از دارایی‌های ارزی کشورمان در آلمان خبر داد. وی با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: پس از خروج آمریکا اعتماد به اروپایی‌ها کاری غلط به نظر می‌آمد که این اقدام آلمانی‌ها در بلوکه کردن دارایی‌های ایران این موضوع را به اثبات رساند. عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از لزوم پیگیری این موضوع توسط دولت تأکید کرد.دیدگاه · 16 روز و 8 ساعت و 48 دقيقه قبل · ش:21399437

·