#Delshekaste هم اکنون يکي از اعضاي ما باشيد [عضويت سريع]

احمد رضایی

76

مشخصات

موارد دیگر
احمد رضایی
11321 پست
21785 بازديد
امتياز : 24477.3
حرفه اي
8.4 پست در روز
مرد
مجرد


افتخارات

دنبال‌کنندگان

(122 کاربر)
احمد  رضایی
احمد رضایی
توئی
که
اون دور دورا نشستی .
بله طووووووووووووووووووووو
رو میگم .
دوست داشتنی هستی ...
سایه ای
نه
رویایی
نه
خیلی هم واقعی هستی .
اونجوریکه دلم میخواهد .دیدگاه · 3 روز و 4 ساعت و 19 دقيقه قبل · ش:21419946

·
احمد  رضایی
احمد رضایی
امید به زندگی...
یعنی چی .
دلیل
فقط طووووووووووووووووووودیدگاه · 3 روز و 4 ساعت و 22 دقيقه قبل · ش:21419944

·
احمد  رضایی
احمد رضایی
چرا آمریکا کمپانی‌های سیگار و تنباکو را تحریم نمی‌کند؟
در حال حاضر دو میلیون و 700 هزار معتاد در کشور داریم که اغلب آنها در سنین میانسالی و جوانی هستند، گفت:‌ باید به این ارقام فکر کنیم. باید از خود بپرسیم که چگونه همه چیز در کشور تحریم می‌شود به جز سیگار و توتون؟ باید به این مسائل فکر کنیم. 40 سال است که در کشور ما همه چیز را تحریم می‌کنند، اما آمریکایی‌ها هیچ کمپانی را که سیگار و تنباکو به ایران می‌فرستد را مورد بازخواست قرار نمی‌دهد.دیدگاه · 3 روز و 4 ساعت و 26 دقيقه قبل · ش:21419943

·
احمد  رضایی
احمد رضایی
صالحی در ادامه گفت: از دیگر دستاوردهای بزرگ هسته‌ای ما این است که علاوه بر تجهیزاتی که می‌سازیم، دانش صنعت هسته‌ای را مهار کردیم و توانستیم مستندسازی کنیم به نحوی که فرمول‌های علمی را به صورت نرم‌افزاری درآورده‌ایم و پس از راستی‌آزمایی از آن برای طراحی استفاده می‌کنیم.

رئیس سازمان انرژی اتمی همچنین از توانمندی دانشمندان هسته‌ای کشورمان در تولید ماده اولیه FDG یعنی داروی مورد استفاده در تجهیزات پت خبر داد و افزود: ماده اولیه FDG ، اکسیژن 18 است که توانستیم این اکسیژن را با خلوص 95 درصد در اراک تولید کنیم.

وی گفت: اگر مرحله هیدرولیز به پایان برسد می‌توانیم بگوییم در این زمینه خودکفا شده‌ایم و دیگر نیازی به واردات اکسیژن 18 به نرخ هر کیلو 25 تا 30 هزار دلار نیست.

صالحی تاکید کرد: توان تولید ما در این زمینه آن قدر افزایش یافته است که می‌توانیم بخشی از تولیدات‌مان را صادر کنیم که ارزآوری نسبتاً خوبی برای کشور دارد. پت اسکن تصویربرداری پزشکی هسته‌ای به منظور تولید سه بعدی تصاویر رنگی از فرایندهای عملکردی در درون بدن انسان و یکی از تجهیزات پزشکی پرهزینه برای تشخیص برخی سرطان‌ها استدیدگاه · 3 روز و 4 ساعت و 30 دقيقه قبل · ش:21419942

·
احمد  رضایی
احمد رضایی
صالحی خبر داد: آغاز طراحی سوخت مدرن ۲۰ درصد برای راکتور تهران .
ایسنا، علی‌اکبر صالحی ادامه داد: اقدامات اولیه برای طراحی سوخت مدرن 20 درصد آغاز شده است و در آستانه آن قرار داریم، محصولی که با سوخت 20 درصد قبلی متفاوت است و شکل آن عوض می‌شود و راندمانش بالا می‌رود. هر راکتوری مانند راکتور تهران ساخته شود قادر به تامین سوخت آن از این طریق هستیم.

وی هم‌چنین گفت که تامین سوخت و ساخت اتاق کنترل از گلوگاه‌های اصلی در ساخت راکتور است و اکنون طراحی راکتور برای متخصصان کشورمان، کاری بسیار ممکن شده است.

صالحی اضافه کرد: راکتور هسته‌ای تهران تاکنون با سوخت قدیم کار می‌کرد اما سوخت مدرن، بهره‌وری راکتور را افزایش می‌دهد.

رییس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه دانش هسته‌ای را مهار کرده‌ایم افزود: در دانش و صنعت هسته‌ای آن قدر پیشرفت کرده‌ایم که به جای مهندسی معکوس و استفاده از طراحی دیگران، خودمان می‌توانیم سوخت جدید طراحی کنیم که این دستاوردی بزرگ برای کشور است.

بنا بر گزارش خبرگزاری صدا و سیما، صالحی در ادامه گفت: از دیگر دستاوردهای بزرگ هسته‌ای ما این است که علاوه بر تجهیزاتی که می‌سازیم، .
h57438589.jpg
دیدگاه · 3 روز و 4 ساعت و 31 دقيقه قبل · ش:21419941

·
احمد  رضایی
احمد رضایی
واکاوی خشونت‌های عریان در جامعه
دل شکسته
57810146.jpg
دیدگاه · 3 روز و 4 ساعت و 37 دقيقه قبل · ش:21419940

·
احمد  رضایی
احمد رضایی
انگاه بانوی پر غرور عشق خود را دیدم
در استانه ی پر نیلوفر
که به اسمانی بارانی می اندیشید .دیدگاه · 3 روز و 4 ساعت و 53 دقيقه قبل · ش:21419939

·
احمد  رضایی
احمد رضایی
you are beremarkable.
and very beautiful.
beacausc main me.
دل شکسته
http _cdn.cnn.com_cnnnext_dam_assets_181116144159-red-auction-all-diamond-ring.jpg
دیدگاه · 3 روز و 6 ساعت و 19 دقيقه قبل · ش:21419938

·
احمد  رضایی
احمد رضایی
روبروی فرمانده سپاه، یک آدم دیگر بود که از همان قماش باقی سپاهیان پرده بود و درحالیکه انگشت دستش را حیران بدندان گزیده بود ایستاده بود و شمشیر فرمانده سگاه او را تا ناف شقه کرده بود و خون از دو نیمه های تنش بیرون زده بود.
سپاه کنار آب بود، کنار دریا، یا رود. یک ماهی گنده که صورتش شکل آدمیزاد بود تا کمر از آب بیرون آمده بود و ظاهراً داشت با فرمانده سپاه حرف میزد. ماهی چشمان بادامی شکل و آرواره های برآمده داشت. و گوئی تو دهنش یکدست دندان مصنوعی بود که برای دهنش بزرگ بود. چشمان وق زده اش بقدر یک بادام درشت بود و مژه و ابرو داشت و خوشحال بنظر میرسید. معلوم بود که این ماهی سرکرده ماهیهائی بود که پشت سرش بهم فشرده صف کشیده بودند و همه چشمان بادامی و دندان مصنوعی داشتند. سرکرده ماهیها ظاهرا داشت با فرمانده سپاه حرف میزد و ماهیهای دیگر نگاه میکردند.

در این هنگام سید فریاد کشید: «علی در سرازیری قبر بفریادت برسه یک صلواه بلند ختم کن.»
«الله … مصّل علی … محمد…
«لا …. مصّل علی …
«لا … مصّل علی … محمد …. و آل محمد.
باز سید داد کشید: «بی ایمون از دنیا نری بلندتر.»
« الله … مصّل علی
محمد … و آل
محمد6188.jpg
دیدگاه · 5 روز و 2 ساعت و 41 دقيقه قبل · ش:21419778

·
احمد  رضایی
احمد رضایی
اینم ستایشگر یکی از اون ستاره کوره هاس. یک فلسفه آزادی بخش همه را خرد میکنه. حیف از زبون فارسی که تو دهن شما رجاله هاس» کاشکی گدائیم بزبون عربی میکردین : زبون ندبه وچُسناله و گدائی. تف!»

پرده با قیطان سبزِ مرده رنگی بسته شده بود. سید آن را چند مرتبه باز کرد و دوباره آنها را بست. تو پرده عکس یک لشکرآدم بود با خُود و زره و نیزه و شمشیر و سبیل های کلفت وچشمان وردریده و ابروان پیوست و لبان سرخگون زنانه که همه آنها یک خال رو لپشان چسبیده بود. فرمانده سپاه سّیدی بود درشت شبیه سّید صاحب پرده. گوئی آنرا عیناً از روی شکل سّید صاحب پرده کشیده بودند، تنها یک خال درشت رو گونهِ تصویر بود که سّید صاحب پرده آنرا نداشت. تصویر هم همانطور مثل سید صاحب گرده شال سبز بسر و دور کمرش پیچیده بود و سرخ رو و تنومند و بزن بهادر بود. یک هاله نور تند هم دور سر فرمانده سپاه تنوره می کشید و بهوا میرفت. یک شمشیر دو شاخه خونین تو دستش بود. دور ورش گُله بُگله عکس یک عالمه سر بریده و تن بی سر، با گردنهای خونین و دست و پای قلم شده ولو بود. پشت سر لشگریان نخل بود و خیمه بود و شتر بود وصحرای برهوت بود. روبروی فرمانده سپاهدیدگاه · 5 روز و 2 ساعت و 44 دقيقه قبل · ش:21419777

·